Каструля Maestro Elite MR3505-20
Фото 6 |
Maestro Elite MR3505-20 1.75 л2.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Elite MR3505-20
Усі ціни 19 →Каструля Maestro 20 см, 2.5 л (MR3505-20) | 893 грн. |
Кастрюля Maestro 20 см, 2.5 л (MR3505-20) | 878 грн. |
Maestro 3505-20-MR | 870 грн. |
Maestro MR-3505-20 | 1 085 грн. |
Каструля з кришкою Maestro MR-3505-20 2,5 л 20 см | 1 190 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Maestro Elite MR3505-20
Ціни на Maestro Elite MR3505-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR3505-18 | від 739 грн. | 24 пропозиції | ||
Maestro Elite MR3505-20 | від 835 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →