Кондиціонер Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP25VGK 25 м²
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP25VGK 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Внутрішній блок має функцію розподілу повітряного потоку не тільки по вертикалі, але і в горизонтальній площині. Режим I-Save являє собою функцію захисту приміщення від замерзання, підтримуючи в ньому температуру +10 °С під час вашої відсутності.
Модифікація внутрішнього блока за артикулом VGK оснащена Wi-Fi модулем. У модифікації з артикулом VG необхідно докупити Wi-Fi модуль окремо.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Standard MSZ-AP25VGK
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP25VGK 25 м²
Усі ціни 6 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Standard Inverter MSZ-AP25VGK | 14 175 грн. |
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-AP25VGK 90620221127 | 17 946 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC Standard Inverter | 13 475 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC Standard Inverter | 13 571 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC Standard Inverter | 13 671 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-AP25VGK Sta | 16 500 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP25VGK
Ціни на Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP25VGK |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP20VGK 20 м² | від 14 249 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP25VGK 25 м² | від 13 475 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP35VGK 35 м² | від 17 065 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP42VGK 42 м² | від 19 515 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP50VGK 50 м² | від 13 999 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP60VGK 61 м² | від 30 500 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP71VGK 71 м² | від 38 782 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →