Кондиціонер Cooper&Hunter CHML-S09FTXAM2S 27 м²
Фото 3 |
Cooper&Hunter CHML-S09FTXAM2S 27 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:27 м²
Споживання:550/750 Вт
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CHML-S09FTXAM2S
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CHML-S09FTXAM2S 27 м²
Усі ціни 14 →Внутрішній блок Cooper&Hunter Supreme (Gold) CH-S09FTXAM2S-GD(I) CH-S09FTX | 10 299 грн. |
Внутренний блок Cooper&Hunter Supreme (Black) CH-S09FTXAM2S-BL(I) CH-S09FT | 21 340 грн. |
Cooper&Hunter Внутрішній блок Cooper&Hunter SUPREME CH-S09FTXAM2S-BL(I | 21 340 грн. |
Внутрішній блок Cooper&Hunter Supreme CH-S09FTXAM2S-GD(I) інвертор | 10 298 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09FTXAM2S-BL(I) | 21 340 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості кондиціонера Cooper&Hunter CHML-S09FTXAM2S:
- захист від обмерзання
- стабілізація напруги
Модификації Cooper&Hunter CHML-S09FTXAM2S
Ціни на Cooper&Hunter CHML-S09FTXAM2S |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CHML-S09FTXAM2S 27 м² | від 10 298 грн. | 14 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-S12FTXAM2S 35 м² | від 10 718 грн. | 15 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-S18FTXAM2S 53 м² | від 11 558 грн. | 15 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CHML-S24FTXAM2S 70 м² | від 12 028 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →