Вудилище Shimano Catana FX Spin 269LC (SCATFX810LC)
Shimano Catana FX Spin 269LC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Spin 269LC
Усі ціни 13 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8’10’’/2.69m 3-14g (SCATFX810LC | 2 650 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8'10''/2.69m 3-14g (SCATFX810LC | 2 650 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8'10''/2.69m 3-14g (SCATFX810LC) | 2 650 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8'10''/2.69m 3-14g (SCATFX810LC | 2 650 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8'10''/2.69m 3-14g (SCA | 2 650 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →