Смартфон Tecno Spark 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 16Фото 13 |
Tecno Spark 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.8 ", 2460х1080, 395 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G88
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:208 г
Функція розширення ОЗП на 8 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Tecno Spark 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 59 →Смартфон TECNO Spark 10 Pro (KI7) 8/128Gb Starry Black 4895180796081Ваш наступний смартфон! SPARK 10 Pro — це перша модель зі скляною задньою панеллю. Це часточка світу краси й розкоші у ваших... щеруках. Великий обсяг пам’яті здатен умістити все, що ви так палко любите. У цього красеня є всі потрібні технології для знімання блискучих селфі, щоб ви мали яскравий вигляд за будь-якого освітлення. 32-мегапіксельн Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 998 грн. |
Смартфон Tecno Spark 10 Pro (KI7) 8/128GB Pearl White (UA UCRF)Дисплей: 6.8" IPS LCD (1080 x 2460) / 395 ppi / Процесор: Mediatek Helio G88 (12nm) Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 G... щеHz Cortex-A55) / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (выделенный слот) / Камера: Двойная 50 МП + 0.08 МП / Dual-LED вспышка / HDR / Панорама / Фронтальная 32 МП / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 b/g/n / GPS / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вага: 208 г / Операційна система: Android 13, HIOS 12.6 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2023 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 785 грн. |
Tecno Spark 10 Pro (KI7) 8/128GB NFC Dual Sim Pearl White (4895180796098)Екран (6.78", IPS, 2460x1080) / MediaTek Helio G88 (2.0 ГГц + 1.8 ГГц) / подвійна основна камера: 50 Мп + AI, фронтальна каме... щера: 32 Мп / RAM 8 ГБ / 128 ГБ вбудованої пам'яті + microSD (до 512 ГБ) / 3G / LTE / GPS / підтримка 2х SIM-карт (Nano-SIM) / Android 13 / 5000 мА * год Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 998 грн. |
Смартфон Tecno Spark 10 Pro (KI7) 8/128GB Pearl White (UA UCRF)Дисплей: 6.8" IPS LCD (1080 x 2460) / 395 ppi / Процессор: Mediatek Helio G88 (12nm) Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8... щеGHz Cortex-A55) / Оперативная память: 8 ГБ / Встроенная память: 128 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC (выделенный слот) / Камера: Двойная 50 МП + 0.08 МП / Dual-LED вспышка / HDR / Панорама / Фронтальная 32 МП / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 b/g/n / GPS / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вес: 208 г / Операционная система: Android 13, HIOS 12.6 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2023 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 698 грн. |
Смартфон Tecno Spark 10 Pro (KI7) 8/128GB Starry Black (4895180796081)Бренд: Tecno Лінійка: Spark 10 Pro Тип: Смартфон Попередньо встановлена ОС: Android 13 Оснащення Операти... щевна пам'ять, ГБ: 8 Вбудована пам'ять, ГБ: 128 Слот розширення: є Тип SIM-карти: Nano-SIM Кількість SIM-карт: 2 SIM + картка пам'яті Процесор: Mediatek Helio G88 Кількість ядер: 8 Частота, GHz: 2,0 Швидка зарядка, Вт: 18 Акумулятор: 5000 мАгод (незнімний) Дисплей Діагональ, дюйми: 6,8 Роздільна Davi.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 5 980 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Tecno Spark (середні)Порівняти в таблиці →
від 8 014 грн.
екран-водоспад, 6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, Hi-Res, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 6 539 грн.
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 2 999 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод
від 5 399 грн.
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 208 г
від 3 471 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод
від 4 590 грн.
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 208 г
від 3 999 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 5 095 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 4 748 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 3 795 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 3 498 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 2 799 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 199 г
від 3 799 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод
від 3 399 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 11.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод, 193 г
від 4 312 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 3 927 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 2 933 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод
від 4 949 грн.
6.6 ", 407 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 16 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
Відеоогляди
Неделя с Tecno Spark 10 Pro. Новинка от Tecno за 15000 руб.
28 квітня 2023409 864 перегляда
Обзор TECNO SPARK 10 Pro: КРАСИВО И НЕДОРОГО!
28 квітня 2023125 321 перегляд
ПЕРВЫЙ ОБЗОР TECNO SPARK 10 PRO 8/128GB - МОЖНО БРАТЬ
20 квітня 202322 554 перегляда
Премиальный дизайн и крутая фронталка! Tecno Spark 10 Pro честный обзор
24 квітня 202324 108 переглядів
Модный яркий эксклюзивный! Tecno Spark 10 Pro первый взгляд
17 квітня 202318 041 перегляд
TECNO Spark 10 Pro 8/128Gb Распаковка и Первое Знакомство
17 квітня 202312 545 переглядів
TECNO Spark 10 Pro Review
19 березня 2023444 431 перегляд
Tecno Spark 10 Pro review
29 квітня 2023580 457 переглядів
Tecno Spark 10 Pro Unboxing and First Impressions | It's Beautiful!!!
2 березня 2023138 825 переглядів
Tecno Spark 10 Pro Review - Budget King !
16 березня 202348 015 переглядів
TECNO Spark 10 Pro Review - the Budget King?
16 березня 202353 993 перегляда
Tecno Spark 10 Pro : 5 Reasons & Features to Buy
5 квітня 202320 134 перегляда
TECNO Spark 10 Pro Review
9 квітня 202332 133 перегляда
Introducing TECNO SPARK 10 Pro
9 березня 2023264 104 перегляда
ПЕРВЫЙ ОБЗОР TECNO SPARK 10 PRO 8/128GB - МОЖНО БРАТЬ
20 квітня 202322 556 переглядів
ТОП ЗА $200! Огляд Tecno Spark 10 Pro
18 травня 20233 219 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Tecno Spark 10 Pro
Ціни на Tecno Spark 10 Pro |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 4 590 грн. | 59 пропозицій | ||
Tecno Spark 10 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 5 399 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 988 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 4 299 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 4 999 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 5 199 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
6.78 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 5 212 грн.
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 800U, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 5 349 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 5 310 грн.
6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 4 495 грн.
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г