Смартфон Tecno Spark 10 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 16Фото 13 |
Бюджетний смартфон, що гордо несе приставку Pro в повному найменуванні. І вона тут неспроста - так спробували позначити розширені можливості мобільного пристрою для зйомки селфі. Для цього модель обладнали 32 МП фронталкою зі своїм спалахом. Об'єктив селфі-камери вбудований в острівний отвір величезного екрану, який розтягнули по діагоналі аж на 6.8 дюймів. IPS-панель гаджета транслює картинку з роздільною здатністю 2460х1080 пікселів і може похвалитися збільшеною частотою розгортки 90 Гц.
Усередині смартфона встановлений досить спритний восьмиядерний чіпсет MediaTek Helio G88 з 8/256 ГБ пам'яті. На випадок нестачі місця у внутрішньому сховищі в розпорядження користувача люб'язно надається окремий слот під картку microSD. Тильна камера Tecno Spark 10 Pro 256GB трикомпонентна — 50 МП провідний сенсор, 2 МП макромодуль і 2 МП допоміжний датчик для розмиття фону. Модель придбала акумуляторну батарею солідної ємності на 5000 мАгод. Заряджається вона не швидко, але й не надто повільно від адаптера потужністю 18 Вт. У навантаження апарат «очипували» NFC-модулем та озброїли бічним дактилоскопічним сканером у кнопці включення/розблокування.
Купити Tecno Spark 10 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 37 →Смартфон TECNO Spark 10 Pro (KI7) 8/256Gb Starry Black 4895180796104 | 5 399 грн. |
Tecno Spark 10 Pro (KI7) 8/256GB Starry Black (4895180796104) Spark 10 Pro | 6 799 грн. |
TECNO Spark 10 Pro (KI7) 8/256GB NFC 2SIM (Pearl White) | 6 999 грн. |
Смартфон TECNO Spark 10 Pro (KI7) 8/256Gb Pearl White (4895180796111) | 5 799 грн. |
Tecno Spark 10 Pro (KI7) 8/256GB Starry Black (4895180796104) Tecno Spark | 5 899 грн. |
Модификації Tecno Spark 10 Pro
Ціни на Tecno Spark 10 Pro |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 4 582 грн. | 63 пропозиції | ||
Tecno Spark 10 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 5 399 грн. | 37 пропозицій |