Смартфон Tecno Pop 6 Pro 32 ГБ / 2 ГБ
Відео 26Фото 10 |
Купити Tecno Pop 6 Pro 32 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 17 →Смартфон Tecno Pop 6 Pro (BE8) 2/32Gb Polar Black (UA UCRF) | 3 528 грн. |
Смартфон Tecno Pop 6 Pro (BE8) 2/32Gb Polar Black (UA UCRF) | 3 464 грн. |
Tecno POP 6 Pro (BE8) 2/32GB Polar Black 200086702 | 3 599 грн. |
Смартфон Tecno POP 6 Pro (BE8) 2/32GB Polar Black (4895180785511) POP 6 Pr | 3 817 грн. |
Смартфон Tecno BE8 POP 6 Pro 2/32Gb (4895180785528) Peaceful Blue UA-UCRF | 3 929 грн. |
Купівля за сотку
Tecno POP 6 Pro – один з найдоступніших смартфонів на свіжій операційній системі Android 12, а точніше її полегшеної версії Go Edition. Менш ніж за 100 доларів ви отримуєте великий 6.6 дюймовий екран із яскравою IPS матрицею. А сканер відбитків пальця вмонтований у бічну кнопку включення, як у преміальніших телефонів.
Розумний мінімум
Під капотом знаходиться процесор MediaTek Helio A22 із чотирма ядрами ARM Cortex-A53 та графічним прискорювачем PowerVR GE8320. Звичайно, ігровим його не назвеш, але й підгальмовування в робочих додатках не спостерігається. Оперативної пам'яті 2 ГБ, а постійної флеш-пам'яті 32 ГБ - це обов'язковий мінімум навіть для Android Go.
Набір аксесуарів
Фронтальна камера на 5 МП (розмір сенсора 1/5 дюйма) із розблокуванням по обличчю. А основна задня на 8 МП (1/4") доповнена ШІ-сенсором для визначення глибини кадру та атвопідбору оптимальних налаштувань кольору. Незважаючи на дуже низьку ціну смартфона, в комплект не поскупилися покласти силіконовий чохол та плівку для захисту екрану.