Кнопковий телефон Tecno T454 0 Б
Відео 1Фото 6 |
Кнопкова "трубка" з підтримкою двох SIM-карт, адресована невибагливою Користувацької аудиторії. Мобільник дозволяє довго залишатися на зв'язку і не обтяжує власника зайвими функціями. Його основні функції-голосові дзвінки поряд з прийомом і відправкою SMS-повідомлень. Також телефон може використовуватися в якості FM-приймача. Нижню частину передньої панелі Tecno T454 займає клавіатурний блок, вище нього розпростерся 2.8-дюймовий кольоровий екран зі стандартною роздільною здатністю картинки 320х240 пікселів.
На задній панельці "трубки" видніється об'єктив архаїчної камери з роздільною здатністю 0.08 МП і лампочка Фотоспалахи. Зберігати відзняті фотографії передбачається на картці microSD (до 32 ГБ включно). Паралельно зовнішній носій послужить сховищем для аудіотреків. За автономну роботу "кнопочника" відповідає акумуляторна батарея ємністю 1500 мАгод, що заряджається через звичний роз'єм microUSB. У моделі реалізована робота виключно в мобільних мережах GSM. Додатково телефон обладнаний адаптером бездротового зв'язку Bluetooth.
Купити Tecno T454 0 Б
Усі ціни 145 →Мобільний телефон TECNO T454 2SIM Blue | 899 грн. |
Мобiльний телефон Tecno T454 Dual Sim Blue (4895180745997) 4895180745997 | 899 грн. |
Мобільний телефон TECNO T454 2SIM Champagne Gold 4895180745980 | 899 грн. |
Мобільний телефон Tecno T454 Blue (UA UCRF) | 899 грн. |
Мобильный телефон Tecno T454 Dual Sim Blue (4895180745997) 4895180745997 | 784 грн. |