Сковорідка Tefal Cook Natural B5790742 30 см
Фото 7 |
Tefal Cook Natural B5790742 28 см30 см |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Сковорідка сумісна з газовими, електричними та керамічними. Чи не сумісна з індукційними.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Cook Natural B5790742 30 см
Усі ціни 9 →Сковорода Tefal Cook Natural 30 см серый B5790742 | 969 грн. |
Сковорода Tefal COOK NATURAL 30 см (B5790742) | 1 529 грн. |
Сковорода Tefal COOK NATURAL 30 см, алюминий B5790742 | 1 135 грн. |
Сковорода Tefal Cook Natural 30 см (B5790742) B5790742 | 967 грн. |
Сковорода Tefal Cook Natural 30см (B5790742) | 969 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Tefal Cook Natural B5790742
Ціни на Tefal Cook Natural B5790742 |
---|---|---|---|---|
Tefal Cook Natural B5790642 28 см | від 899 грн. | 2 пропозиції | ||
Tefal Cook Natural B5790742 30 см | від 967 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →