Литий диск Zorat 2513 7x16/5x139,7 ET0 DIA110,5
від 4 262 до 5 180 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):110.5 мм |
Модифікації Zorat 2513 1
Характеристики
Zorat 2513 7x16/5x139,7 ET0 DIA110,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 2513 7x16/5x139,7 ET0 DIA110,5
Сортувати
Литые диски ZW 2513 R16 W7 PCD5x139.7 ET0 DIA110.5 (BP) 1001437614 | 4 795 грн. |
Диски ZW 2513 7x16 5x139,7 ET0 DIA110,5 (BP) | 4 578 грн. |
ZW 2513 (R16 W7.0 PCD5x139.7 ET0 DIA110.5) BP | 4 532 грн. |
Zorat Wheels 2513 7x16 5x139.7 ET0 DIA110.5 BP | 4 340 грн. |
Zorat Wheels 2513 7x16 5x139.7 ET0 DIA110.5 BP | 4 752 грн. |
Диск ZW 2513 BP R16 W7,0 PCD5x139,7 ET0 DIA110,5 | 4 262 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels 2513 7x16 5x139.7 ET0 DIA110.5 BP | 4 607 грн. |
Литі диски ZW 2513 R16 W7 PCD5x139.7 ET0 DIA110.5 (BP) | 4 987 грн. |
Диск Zorat Wheels 2513 7x16 5x139.7 ET0 DIA110.5 BP | 5 180 грн. |
Закрити
Схожі