Кухонный нож Fissman Kensei Hanzo 2582
Фото 3 |
Fissman Kensei Hanzo 2582 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Fissman 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Fissman.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Fissman Kensei Hanzo 2582
Ніж деба Fissman Kensei Hanzo 15см (2582) | 1 742 грн. |
Нож деба Fissman Kensei Hanzo 15см (2582) | 1 742 грн. |
Нож деба Fissman Kensei Hanzo 15 см 2582 | 1 872 грн. |
Ніж деба Fissman Kensei Hanzo з лезом з нержавіючої сталі 15см (2582) | 1 907 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Kensei Hanzo з лезом з нержавіючої стал | 1 870 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →