Кухонный нож Fissman Kensei Mitsuyoshi 2591
Фото 5 |
Fissman Kensei Mitsuyoshi 2591 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Fissman Kensei Mitsuyoshi 2591
Ніж сантоку Fissman Kensei Mitsuyoshi 16 см (2591) | 2 921 грн. |
Нож сантоку Fissman Kensei Mitsuyoshi 16 см (2591) | 2 921 грн. |
Нож-сантоку Fissman Kensei Mitsuyoshi 16 см 2591 | 3 140 грн. |
Ніж сантоку Fissman Kensei Mitsuyoshi з лезом з нержавіючої сталі 16см (25 | 3 175 грн. |
Кухонний ніж сантоку Fissman Kensei Mitsuyoshi з лезом з нержавіючої сталі | 3 140 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →