Кухонный нож Fissman Kensei Masashige 2594
Фото 5 |
Fissman Kensei Masashige 2594 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Fissman Kensei Masashige 2594
Кухарський ніж Fissman Kensei Masashige 20 см (2594) | 1 512 грн. |
Поварской нож Fissman Kensei Masashige 20 см (2594) | 1 512 грн. |
Нож поварской Fissman Kensei Masashige 20 см 2594 | 1 625 грн. |
Ніж кухарський Fissman Kensei Masashige з лезом із нержавіючої сталі 20см | 1 660 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Kensei Masashige з лезом з нержавіючої | 1 625 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →