Кухонний ніж Arcos 2900 292622
Arcos 2900 292622 червоний чорний |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 292622
Усі ціни 7 →Кухонный нож Arcos серия "2900" для обработки мяса 200 мм. Красный (292622 | 859 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для обробки м'яса 200 мм Червоний (292622) | 769 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" для обробки м'яса 200 мм Червоний (2 | 769 грн. |
Ніж м`ясника 200 мм серія "2900" Arcos (292622) | 981 грн. |
Ніж для зняття шкір Arcos 2900 з лезом з нержавіючої сталі 20см (292622) | 920 грн. |
Ніж м'ясника 2900 200 мм Arcos (292622) | 691 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для обробки м'яса 200 мм Червоний (292622) | 925 грн. |
Колірні модифікації:
- 2900 292600 жовтий
- 2900 292623 червоний
- 2900 292623 синій
- 2900 292625 чорний
Модификації Arcos 2900 292622
Ціни на Arcos 2900 292622 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 292622 | від 691 грн. | 9 пропозицій | ||
Arcos 2900 292625 | від 691 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →