Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24621/088
Tramontina Profissional Master 24621/088 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24621/088
Усі ціни 10 →Ніж Tramontina Profissional Master white обваловувальний 203мм (24621/088) | 865 грн. |
Нож Tramontina Profissional Master white обвалочный 203мм (24621/088) | 851 грн. |
Кухонный нож Tramontina Professional Master обвалочный 203 мм White (24621 | 916 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочный 203 мм White (24621 | 955 грн. |
Tramontina Professional Master White 203мм (24621/088) 24621/088 | 955 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →