Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24610/088
Tramontina Profissional Master 24610/088 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24610/088
Усі ціни 19 →Нож кухонный Tramontina 20,3 см 24610/088 | 872 грн. |
Кухонный нож Tramontina Professional Master для мяса 203 мм White (24610/0 | 1 014 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 203 мм White (24610/0 | 997 грн. |
Tramontina PROFISSIONAL MASTER (24610/088) 24610/088 | 997 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 203 мм Whi | 997 грн. |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24610/088:
- Товщина леза – 2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →