Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24620/158
Відео 1Фото 3 | 1 046 грн. Купити! Кухонний ніж для м'яса Tramontina Profissional Master yellow 24620/158 (20Маркетплейс: Rozetka.ua Розумна ламаЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Tramontina Profissional Master 24620/158 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Tramontina Profissional Master 24620/158
Ціни на Tramontina Profissional Master 24620/158 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24620/188 | від 719 грн. | 27 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/158 | від 1 046 грн. | 1 пропозиція | ||
Tramontina Profissional Master 24620/128 | від 697 грн. | 20 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/118 | від 714 грн. | 16 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/108 | від 630 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →