Монітор Asus ZenScreen Go MB16AP 15.6 " сірий (90LM0381-B02170)
Відео 7Фото 5 |
Asus ZenScreen Go MB16AP 15.6 " сірий
Діагональ:15.6 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:800:1
Яскравість:220 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:USB C
Подача живлення і відеосигналу по єдиному кабелю до роз'єму USB Type-C. Вбудований акумулятор на 4 години автономної роботи. Автоматична зміна орієнтації зображення при зміні положення екрану.
Товщина 8 мм з урахуванням вбудованого акумулятора
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ZenScreen Go MB16AP 15.6 " сірий
Усі ціни 63 →Asus 15.6" ZenScreen GO MB16AP (90LM0381-B02170) Black 90LM0381-B02170 | 11 999 грн. |
Монітор 15.6" Asus MB16AP Black | 10 999 грн. |
Asus MB16AP (90LM0381-B02170) | 12 600 грн. |
Монитор Asus 15.6" MB16AP IPS Dark Gray (90LM0381-B02170) 90LM0381-B02170 | 11 734 грн. |
Монітор 15.6'' ASUS MB16AP (90LM0381-B02170) 90LM0381-B02170 | 12 213 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості монітора Asus MB16AP:
- Вбудований акумулятор 7800 mAh