Монітор Asus VY229HE 21.45 " чорний
Фото 6 |
Asus VY229HE 21.45 " чорний
Діагональ:21.45 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus VY229HE 21.45 " чорний
Усі ціни 59 →Asus 21.45" VY229HE (90LM0960-B01170) Black 90LM0960-B01170 | 3 551 грн. |
Монiтор 21.5" Asus VY229HE (90LM0960-B01170) Black | 3 699 грн. |
Монитор ASUS 21.5" VY229HE (90LM0960-B01170) IPS Black 90LM0960-B01170 | 3 420 грн. |
Монітор Asus VY229HE | 3 641 грн. |
Монитор Asus VY229HE | 3 641 грн. |
ще 20 пропозицій