Монітор Asus VZ22EHE 21.45 " чорний (90LM0910-B014B0)
Фото 6 |
Asus VZ22EHE 21.45 " чорний
Діагональ:21.45 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus VZ22EHE 21.45 " чорний
Усі ціни 43 →Asus 21.45" VZ22EHE (90LM0910-B01470) Black 90LM0910-B01470 | 3 606 грн. |
Монітор 21.45" Asus VZ22EHE (90LM0910-B01470) | 3 699 грн. |
Монитор Asus 21.45" VZ22EHE D-Sub, HDMI, Audio, IPS, 75Hz, 1ms, AdaptiveSy | 3 576 грн. |
Монітор Asus VZ22EHE | 3 605 грн. |
Монитор Asus VZ22EHE | 3 605 грн. |
ще 20 пропозицій