Дриль-шурупокрут Bosch AdvancedDrill 18 06039B5005
Фото 5 |
Bosch AdvancedDrill 18 06039B5005 акк. 1 шт 2.5 Агод акк. відсутній |
|
Модель 06039B5002 / 06039B5005 поставляється з одним акумулятором, а модель 06039B5003 — з двома
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch AdvancedDrill 18 06039B5005
Аккумуляторный бесщеточный шуруповерт Bosch AdvancedDrill 18 в чемодане с | 9 799 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch AdvancedDrill 18, 1 акб PBA 18V 2.5Ah | 9 799 грн. |
Bosch AdvancedDrill 18 1 2,5Ah 06039B5005 | 9 840 грн. |
Bosch AdvancedDrill 18 1 2,5Ah 06039B5005 | 10 086 грн. |
Bosch AdvancedDrill 18 1 2,5Ah 06039B5005 | 10 332 грн. |
Модификації Bosch AdvancedDrill 18 06039B5005
Ціни на Bosch AdvancedDrill 18 06039B5005 |
---|---|---|---|---|
Bosch AdvancedDrill 18 06039B5005 | від 9 799 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch AdvancedDrill 18 06039B5009 | від 5 117 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →