Дриль-шурупокрут Bosch AdvancedDrill 18 06039B5001
Відео 6Фото 7 |
Bosch AdvancedDrill 18 06039B5001 |
|
Модель 06039B5000 поставляється з одним акумулятором, а модель 06039B5001 — з двома
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch AdvancedDrill 18 06039B5001
Усі ціни 10 →Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch AdvancedDrill 18 06039B5001 | 6 999 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch AdvancedDrill18 06039B5001 | 6 899 грн. |
Аккумуляторный бесщеточный шуруповерт Bosch AdvancedDrill18 в чемодане с 2 | 6 999 грн. |
Акумуляторна дриль-шуруповерт Bosch AdvancedDrill 18 (36 Н*м, 18 В, 2.5 А* | 8 699 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch AdvancedDrill18, 2 акб PBA 18V 2.5Ah | 6 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Відмінний інструмент, легкий та потужний, підходить для будь-якої роботи. Використовую в основному, як шурупокрут – дуже полегшує роботу зі збирання меблів. Чи не важкий, потужний Немає Сергей Майстренко: користуюся Bosch AdvancedDrill 18 06039B5003 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch AdvancedDrill 18 06039B5001
Ціни на Bosch AdvancedDrill 18 06039B5001 |
---|---|---|---|---|
Bosch AdvancedDrill 18 06039B5002 | від 1 350 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch AdvancedDrill 18 06039B5001 | від 6 899 грн. | 11 пропозицій | ||
Bosch AdvancedDrill 18 06039B5003 | від 10 099 грн. | 16 пропозицій | ||
Bosch AdvancedDrill 18 06039B5004 | від 3 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →