Дриль-шурупокрут Bosch EasyDrill 1200 06039D3002
Фото 5 |
Bosch EasyDrill 1200 06039D3002 акк. 1 шт 1.5 Агод акк. 2 шт 1.5 Агод |
|
Компактна і легка акумуляторна двошвидкісна ручна дриль-шупуповерт з сімейства електроінструменту Bosch Do-It-Yourself, моделі якого призначені для домашніх майстрів і DIY-ентузіастів. Позиціонується як повноцінний ручний електроінструмент середньої цінової категорії, орієнтований на активне побутового використання. Впорається з роллю підмінного або запасного інструменту для професійних робіт помірної інтенсивності.
Ударостійкий корпус з ABS-пластику має скромні розміри і невелику вагу (1 кг). Завдяки ергономічним гумовим вставкам на рукоятці, зручно лягає в руку будь-якого розміру. Для швидкої зміни оснащення однією рукою дриль-шурупокрут Bosch EasyDrill 1200 06039D3002 оснащена одномуфтовим швидкозажимним патроном. Двигун постійного струму, що працює у зв'язці з двошвидкісним планетарним редуктором, розвиває крутний момент до 30 Нм, що дозволяє легко загортати/відвертати шурупи, саморізи, гвинти або конфірмати значного розміру. На другій швидкості (до 1500 об/хв) може ефективно свердлити невеликі отвори в сталі, м'яких мінеральних матеріалах, полімерах і всіх породах дерева. Для живлення цієї моделі використовуються акумулятори фірмової платформи Bosch Power for ALL 12 V (в комплекті дві батареї 12В/1,5 Ач, зарядний пристрій і кейс).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch EasyDrill 1200 06039D3002
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch EasyDrill 1200 в чемодане с 2 акб PB | 3 315 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch EasyDrill 1200, 2 акб PBA 12V 1.5Ah O | 3 315 грн. |
Аккумуляторная дрель Bosch EasyDrill 1200 06039D3002 | 3 315 грн. |
Шуруповерт BOSCH EasyDrill 1200, 2х12В (0.603.9D3.002) | 4 309 грн. |
Модификації Bosch EasyDrill 1200 06039D3002
Ціни на Bosch EasyDrill 1200 06039D3002 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyDrill 1200 06039D3001 | від 2 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch EasyDrill 1200 06039D3002 | від 3 315 грн. | 4 пропозиції |