Дриль Bosch EasyImpact 550 0603130021
Відео 2Фото 4 |
Bosch EasyImpact 550 0603130021 без насадки-пилозбірниканасадка-пилозбірник |
|
Легка ударний дриль з мережевим живленням з лінійки ручного електричного інструменту для домашніх майстрів Bosch Do It Yourself. Відмінною особливістю цієї моделі стала комплектна насадка-пилозбірник Bosch Drill Assistant зі спеціальним рухомим кріпленням. Позиціонується як легкий інструмент побутового класу, призначений для виконання монтажно-демонтажних, будівельних та оздоблювальних робіт.
Здатний працювати в режимах звичайного і ударного свердління (буріння). Чудово підійде для створення різного роду отворів в умовах упорядкованих житлових приміщень. Ударний дриль Bosch EasyImpact 550 0603130021 відрізняється розумною вартістю, порівняно компактними розмірами та помірною вагою. Потужний електродвигун, що працює в парі з довговічним редуктором, може ефективно свердлити конструкційні і корозійностійкі сталі, кольорові метали та їх сплави.
Також може створювати отвори в кераміці, дереві, полімерних матеріалах і композитах. Ударний режим дає можливість свердлити отвори діаметром до 10 мм в таких твердих мінеральних матеріалах як бетон або міцна цегляна кладка. Інструмент має продуману і ергономічну конструкцію, яка проста у використанні і не потребує особливої кваліфікації оператора. Швидкозатискний патрон розрахований на легку зміну оснащення, а електронний регулятор оборотів, гарантує плавне регулювання частоти обертання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch EasyImpact 550 0603130021
Дриль ударний Bosch EasyImpact 550 0603130021 | 2 499 грн. |
Дрель ударная Bosch EasyImpact 550 0603130021 | 1 880 грн. |
Дрель ударная Bosch EasyImpact 550 в чемодане 0603130021 | 2 290 грн. |
Дуже хотів мати щось менш потужне, ніж перфоратор, але гарної якості та поважного бренду. Зупинивши свій вибір на цій моделі і жодної хвилини не пошкодував. Гарний інструмент, мені для дерева ідеально підходить. Пробував працювати з металом – свердлити трохи важче, але без перегріву впоралися. Дриль легкий і компактний, зручно носити з собою. Легка, компактна Не виявив Алексей Петров: користуюся Bosch EasyImpact 550 0603130020 кілька місяців |
- Артикул 0603130020 — поставляється без насадки Drill Assistant
- Артикул 0603130021 — поставляється з насадкою Drill Assistant
Модификації Bosch EasyImpact 550 0603130021
Ціни на Bosch EasyImpact 550 0603130021 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyImpact 550 0603130020 | від 1 435 грн. | 7 пропозицій | ||
Bosch EasyImpact 550 0603130021 | від 1 880 грн. | 3 пропозиції |