Гайковерт Bosch GDS 18 V-LI HT Professional 06019B1300
Відео 3Фото 8 |
Bosch GDS 18 V-LI HT Professional 06019B1300 акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GDS 18 V-LI HT Professional 06019B1300
Усі ціни 7 →Акумуляторний ударний гайкокрут Bosch GDS 18 V-LI HT Professional Solo 060 | 10 880 грн. |
Гайковерт ударный аккумуляторный Bosch Professional GDS 18 V-LI HT без акб | 12 238 грн. |
Акумуляторний ударний гайкокрут Bosch GDS 18 V-LI HT Professional, без акб | 12 238 грн. |
Аккумуляторный ударный гайковёрт BOSCH GDS 18 V-LI HT Professional Solo 06 | 12 238 грн. |
Bosch GDS 18 V-LI HT Professional 06019B1300 | 14 920 грн. |
Bosch GDS 18 V-LI HT Professional 06019B1300 | 15 293 грн. |
Bosch GDS 18 V-LI HT Professional 06019B1300 | 15 666 грн. |
Продукція марки Bosch не потребує представлення, вона давно у фаворитах у домашніх майстрів і професіоналів завдяки надійності і якості. Гайковерт GDS 18 V-LI HT Professional 06019B1300 — дорогий, але продуктивний інструмент для виконання складних завдань. Ціна виробу приблизно $500.
Важкий, але зручний
Інструмент важить 3 кг разом з акумулятором, але оскільки має зручну прогумовану рукоятку, міцно захоплюється долонею і особливих проблем в експлуатації не доставляє. Взагалі, профі інструмент не повинен бути легким. Легкий у цьому випадку означає недовговічний, оскільки зроблений з дешевих швидкозношуваних матеріалів.
В нашій моделі редуктор укладений у металевий кожух, який гасить шум, береже пристрій від пошкодження і продовжує термін його експлуатації.
Все по плечу
Гайковерт з патроном квадратного типу 1/2 " здатний подужати кріплення розміром до М20. Швидкість обертання шпинделя не занадто велика — 1900 об/хв, а ось крутний момент досить високий — 650 Нм, що вказує на широкі можливості інструменту в роботі з самими непіддатливою кріпленнями.
Нюанси живлення
Акумулятор, що використовується для даного гайковерта, захищений від перевантаження технологією Bosch Electronic Cell Protection (ECP). Сам елемент живлення в даній модифікації не передбачений, але можна придбати модель 06019B1303, що називається "під ключ" — з кейсом і з двома акумуляторами, щоправда, доведеться заплатити значно дорожче.
Bosch GDS 18 V-LI HT Professional 06019B1300 — потужний і комфортний в роботі, ідеальний вибір для профі на кожен день. Але навіть у цьому випадку надмірно дорогою. А вже для дому такий купувати і зовсім немає сенсу.
Модификації Bosch GDS 18 V-LI HT Professional 06019B1300
Ціни на Bosch GDS 18 V-LI HT Professional 06019B1300 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDS 18 V-LI HT Professional 06019B130A | від 19 650 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GDS 18 V-LI HT Professional 06019B1300 | від 10 880 грн. | 7 пропозицій |