Дриль-шурупокрут Bosch AdvancedDrill 18 06039B5004
Відео 6Фото 7 | 3 999 грн. Купити! Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch AdvancedDrill 18 (без АКБ) 06039B5004Tools.net.uaЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись |
Bosch AdvancedDrill 18 06039B5004 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відмінний інструмент, легкий та потужний, підходить для будь-якої роботи. Використовую в основному, як шурупокрут – дуже полегшує роботу зі збирання меблів. Чи не важкий, потужний Немає Сергей Майстренко: користуюся Bosch AdvancedDrill 18 06039B5003 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch AdvancedDrill 18 06039B5004
Ціни на Bosch AdvancedDrill 18 06039B5004 |
---|---|---|---|---|
Bosch AdvancedDrill 18 06039B5002 | від 1 350 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch AdvancedDrill 18 06039B5001 | від 6 899 грн. | 11 пропозицій | ||
Bosch AdvancedDrill 18 06039B5003 | від 10 099 грн. | 16 пропозицій | ||
Bosch AdvancedDrill 18 06039B5004 | від 3 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →