Дриль-шурупокрут Bosch UniversalImpact 18 06039C8100
Відео 1Фото 4 | Товар застарів 5 300 грн. Тип пристрою: дриль-шурупокрут; Конструкція: пістолетна; Кількість обертів (об/хв): 400/1350; Макс. кількість ударів (уд/хв): 20250; Крутний момент: Макс. крутний момент (Нм): 30; з регулюванням; Число ступенів крутящого момента (ступенів): 20; Редуктор: 2-швидкісний; Кількість швидкостей: 2 |
Bosch UniversalImpact 18 06039C8100 акк. 1 шт 1.5 Агод , кейсакк. 1 шт акк. 2 шт 1.5 Агод , кейс1.5 Агод , без кейсаакк. відсутній, без кейса |
|
Модель 06039C8103 поставляється без аксесуарів, в комплекті моделі 06039C8100 1 акумулятор, кейс в комплекті моделі 06039C8101 2 акумулятора, кейса немає, в комплекті моделі 06039C8102 1 акумулятор, кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bosch UniversalImpact 18 06039C8100
Ціни на Bosch UniversalImpact 18 06039C8100 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalImpact 18 06039C8102 | від 3 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch UniversalImpact 18 06039C8101 | від 5 449 грн. | 21 пропозиція | ||
Bosch UniversalImpact 18 06039C8103 | від 2 999 грн. | 2 пропозиції |