Сковорідка Con Brio CB-4287 28 см
Con Brio CB-4287 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-4287 28 см
Усі ціни 12 →Сковорода Con Brio 4287СВ (28см) | 599 грн. |
Сковорода Con Brio 4287СВ (28см) | 589 грн. |
Сковорода без крышки Con Brio 28 см 4287СВ 4287-СВ | 643 грн. |
Con Brio 4287-СВ | 562 грн. |
Сковорода Con Brio CB-4287 | 594 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Con Brio CB-4287
Ціни на Con Brio CB-4287 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-4187 18 см | від 351 грн. | 11 пропозицій | ||
Con Brio CB-4207 20 см | від 405 грн. | 4 пропозиції | ||
Con Brio CB-4227 22 см | від 493 грн. | 1 пропозиція | ||
Con Brio CB-4247 24 см | від 759 грн. | 1 пропозиція | ||
Con Brio CB-4287 28 см | від 562 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →