Кухонний ніж Fiskars Taiten 1066832
Фото 3 |
Fiskars Taiten 1066832 |
|
Клинок ножа виконаний з титану. Технологія LZR-EDGE утримує ріжучу кромку в 4 рази довше, ніж стандартні леза.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Taiten 1066832
Ніж кухарський середній Fiskars Taiten 16 см 1066832 | 5 299 грн. |
Нож Малый поварской Fiskars Titanium 16 см 1027296 | 5 755 грн. |
Ніж Fiskars Titanium для шеф-кухаря 15 см (1027296) | 5 755 грн. |
Ніж Малий кухарський Fiskars Titanium 16 см 1027296 | 5 755 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fiskars Titanium 1027296:
- Загальна довжина — 34.5 см
- Вага — 275 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →