Сковорідка Fissman Magic Brown 4330 20 см
Фото 3 |
Fissman Magic Brown 4330 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Magic Brown 4330 20 см
Сковорода для смаження Fissman MAGIC BROWN 20x4,5 см індукційна (4330) | 885 грн. |
Сковорода Magic Brown 20см із антипригарним покриттям Fissman 4330 | 1 221 грн. |
Сковорода Magic Brown 20х4.5см з антипригарним покриттям Fissman 4330 | 1 221 грн. |
Сковорода Fissman Magic Brown 20х4.5см з індукційним дном і кам'яним антип | 1 256 грн. |
Сковорода для смаження з індукційним дном Fissman Magic Brown 20x4,5см 433 | 1 221 грн. |
Модификації Fissman Magic Brown 4330
Ціни на Fissman Magic Brown 4330 |
---|---|---|---|---|
Fissman Magic Brown 4330 20 см | від 885 грн. | 5 пропозицій | ||
Fissman Magic Brown 4331 24 см | від 1 282 грн. | 7 пропозицій | ||
Fissman Magic Brown 4332 26 см | від 1 590 грн. | 8 пропозицій | ||
Fissman Magic Brown 4333 28 см | від 1 573 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →