Оперативна пам'ять G.Skill Value DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GNT
G.Skill F4-2400C17D-16GNT |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Value DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GNT
Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR4 2400 MHz Val | 1 868 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill Value DDR4 16 GB 2400MHz CL17 ( | 2 194 грн. |
Память для настольных компьютеров G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR4 2400 MHz Valu | 1 874 грн. |
Модификації G.Skill Value DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Value DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Value DDR4 2x8Gb F4-2133C15D-16GNT | від 1 820 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Value DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GNT | від 1 926 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Value DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GNT | від 1 868 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Value DDR4 2x8Gb F4-2666C19D-16GNT | від 1 820 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →