Оперативна пам'ять G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-FX5
Відео 3Фото 7 |
G.Skill F5-5600J3636C16GX2-FX5 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-FX5
Усі ціни 54 →G.Skill DDR5 32GB (2x16GB) 5600Mhz Flare X5 (F5-5600J3636C16GX2-FX5) F5-56 | 4 785 грн. |
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/5600 G.Skill Flare X5 (F5-5600J3636C16GX2-FX5) | 4 328 грн. |
Модуль пам'яті DDR5 G.Skill Flare X5 2x16GB 5600MHz (F5-5600J3636C16GX2-FX | 4 339 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 5600 MHz Flare X5 (F5-5600J3636C16GX2-FX5) | 4 481 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR5 5600 MHz Flar | 5 109 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-FX5 | від 4 197 грн. | 52 пропозиції | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-FX5 | від 4 209 грн. | 55 пропозицій | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-FX5 | від 4 703 грн. | 20 пропозицій | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-FX5 | від 4 339 грн. | 47 пропозицій | ||
G.Skill Flare X5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-FX5 | від 4 441 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →