Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-4400C19D-16GTZSW
Відео 21Фото 3 |
G.Skill F4-4400C19D-16GTZSW |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Брав пам'ять рік тому для Ryzen 5 2600x (пам'ять 3200 MHz Trident Z таймінги 16 18 18 38), виставив на відстань 3400 MHz з 16 18 18 38 таймінгами та працює стабільно вже рік. 1. Без проблем женеться 3400 MHz з 15 16 16 37 таймінгами (можна і більше)2. Чіпи стоять SK hynix (якщо за рік нічого не змінилося) Немає користуюся G.Skill F4-3200C16D-16GTZB більше року |
Пам'ять супер. Райзен сховав на ура. Брав під 3600х, продуктивність зросла на 17% після розгону. Я до речі так і не зрозумів якийсь у неї пік, але не став сильно гнати, стрімко якщо чесно, але 3376 як насіння бере з мінімальним набором таймінгів. Але я той ще оверклокер)) Не гріється взагалі, тому для екстремалів там великий запас СО. Дуже подобається зовнішній вигляд, але на жаль немає ніякого підсвічування. Мені пам'ять дуже сподобалася, особливо судячи з тестів - у неї величезний запас розгону. Думаю, поміняю всі кулера в корпусі і спробую розігнати до пікових значень. До речі радіатор дуже високий, якщо БЖ розташований зверху, а корпус вузький, то може упиратися в нього. В мене корпус тонкий, але БЖ знизу ставиться. Без проблем женеться. Реальний приріст на 17% на райзені 3600х. Чудовий зовнішній вигляд. Немає підсвічування. Антон Ч: користуюся G.Skill F4-3200C16D-16GTZB кілька місяців |
Додати відгук
Показано 3 із 12 запитань
ще 9 запитань
Відеоогляди
Модификації G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GTZ | від 4 813 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZ | від 1 963 грн. | 106 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GTZ | від 5 079 грн. | 5 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3600C17D-16GTZ | від 4 027 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-4000C19D-16GTZ | від 5 031 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-4400C19D-16GTZSW | від 5 144 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →