Змішувач Haiba Opus 012 HB0897
Haiba Opus 012 HB0897 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Opus 012 HB0897
Усі ціни 11 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA OPUS 012 хром латунь HB0897 | 867 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba OPUS 012 (HB0897) | 867 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba OPUS 012 (HB0897) | 867 грн. |
Змішувач для кухні Haiba OPUS 012 (HB0897) | 867 грн. |
Змішувач для кухні Haiba OPUS 012 (ST3076) | 867 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →