Змішувач Hansgrohe Vernis Blend 71456000
Фото 4 |
Hansgrohe Vernis Blend 71456000 |
|
Змішувач для установки на борт ванни. Дивертор з перемикачем вакуумного типу. Регульоване обмеження температури води.
Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Blend 71456000
Усі ціни 19 →Змішувач на борт ванни Hansgrohe Vernis Blend чорний матовий 71456670 з ду | 20 496 грн. |
Змішувач на борт ванни Hansgrohe Vernis Blend (колір - хром), з душовим га | 14 422 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Vernis Blend (71456000) 71456000 | 14 637 грн. |
Змішувач на борт ванни Hansgrohe Vernis Blend (71456000) 71456000 | 14 637 грн. |
HANSGROHE Vernis Blend 4-otworowa czarny mat (71456670) | 13 400 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →