Змішувач KRONER Elbe-C030 CV012072
Фото 15 |
KRONER Elbe-C030 CV012072 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Elbe-C030 CV012072
Усі ціни 46 →Kroner Kroner KRM Elbe - C030 | 924 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний KRONER Elbe-C030 хром силумін CV012072 | 924 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRM Elbe-SCH030 чорний (CV023771) CV023771 | 1 050 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRM Elbe-SCH030 197338 | 1 050 грн. |
Змішувач Kroner Elbe-C030 | 1 048 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →