Змішувач KRONER Elbe-C031 CV014919
Відео 1Фото 5 |
KRONER Elbe-C031 CV014919 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Elbe-C031 CV014919
Усі ціни 21 →Kroner Kroner KRM Elbe - C031 | 924 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний KRONER Elbe-C031 хром силумін CV014919 | 924 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRM Elbe-C031 197143 | 924 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRM Elbe-C031 (CV014919) CV014919 | 924 грн. |
Змішувач Kroner Elbe-C031 | 1 048 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →