Змішувач KRONER Royce-C032 CV029050
Фото 7 |
KRONER Royce-C032 CV029050 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Royce-C032 CV029050
Усі ціни 24 →Kroner Kroner KRP Royce - C032 | 1 176 грн. |
Змішувач для кухні двовентильний KRONER Royce-C032 хром латунь CV029050 | 1 176 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRP Royce - C032 (CV029050) CV029050 | 1 176 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRP Royce-C032 197493 | 1 176 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRP Royce-C032 хром | 1 176 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →