Кондиціонер Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT35VG/MUZ-BT35VG 35 м²
Фото 5 |
Потужний, енергоефективний і тихий інверторний кондиціонер у форматі спліт-системи для настінного монтажу. Відноситься до моделей сімейства Classic Inverter зразка 2020 року, продукти якого орієнтовані на вимогливих користувачів, яким потрібно не тільки комфортне регулювання температури повітря, але і його якісне очищення від всіх типів побутових забруднень. Ця модель призначена для обслуговування житлових, офісних або невеликих комерційних приміщеннях загальною площею від 35 м2.
Передова інверторна технологія Mitsubishi Electric забезпечують швидкий вихід на режим, низьке електроспоживання, традиційну японську надійність і відсутність надлишкових пускових струмів. Завдяки низькому рівню шуму (до 19 дБ при мінімальній швидкості вентилятора внутрішнього блоку), кондиціонер Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT35VG/MUZ-BT35VG може встановлюватися в житлових зонах і спальнях.
Мікропроцесорна система управління забезпечує динамічне регулювання потужності компресора, що дозволяє зробити процес охолодження або нагрівання максимально швидким, а підтримка цільової температури - точним. Крім охолодження, ця спліт-система може працювати в режимі обігріву, як осушувач і вентилятор-очищувач повітря (до 792 м3/год). Спеціальний миється 3D-фільтр затримує пил, а ензимний фільтр руйнує частинки алергенів і вбиває бактерії.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Купити Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT35VG/MUZ-BT35VG 35 м²
Усі ціни 22 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT35VG/MUZ-BT35VG | 38 980 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric Classic Inverter MSZ-BT35VG/MUZ-BT35VG | 37 410 грн. |
Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT35VG/MUZ-BT35VG | 38 980 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric Classic Inverter MSZ-BT35VG/MUZ-BT35VG | 36 390 грн. |
Кондиціонер спліт-система Mitsubishi MSZ-BT35VG/MUZ-BT35VG 150520241020 | 51 910 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT35VG/MUZ-BT35VG
Ціни на Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT35VG/MUZ-BT35VG |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT20VG/MUZ-BT20VG 20 м² | від 29 892 грн. | 20 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT25VG/MUZ-BT25VG 25 м² | від 30 852 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT35VG/MUZ-BT35VG 35 м² | від 35 742 грн. | 22 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT50VG/MUZ-BT50VG 50 м² | від 42 780 грн. | 21 пропозиція |