Литий диск Replica QC1179 8,5x20/5x112 ET35 DIA66,6
від 5 779 до 6 350 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Replica QC1179 1
Характеристики
Replica QC1179 8,5x20/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica QC1179 8,5x20/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Replica MERCEDES QC1179 8,5x20/5x112 D66,6 ET35 S | 5 784 грн. |
Replica QC1179 (R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6) silver | 5 962 грн. |
Replica Mercedes Benz QC1179 S R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 | 6 350 грн. |
Диск Replica QC1179 S R20 W8,5 PCD5x112 ET35 DIA66,6 | 5 779 грн. |
Закрити
Схожі