Литий диск Replica RX633 8x18/5x108 ET35 DIA73,1
від 6 148 до 6 930 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Replica RX633 4
Характеристики
Replica RX633 8x18/5x108 ET35 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica RX633 8x18/5x108 ET35 DIA73,1
Сортувати
Replica RX633 8x18 5x108 ET35 DIA73.1 BMF | 6 369 грн. |
Диски Replica Ford (RX633) 8x18 5x108 ET35 DIA73,1 (BMF) | 6 148 грн. |
Replica Ford (RX633) BMF (R18 W8.0 PCD5x108 ET35 DIA73.1) | 6 930 грн. |
Replica RX633 8x18 5x108 ET35 DIA73.1 BMF | 6 578 грн. |
Replica Replica RX633 8x18 5x108 ET35 DIA73.1 BMF | 6 458 грн. |
Replica RX633 (R18 W8 PCD5x108 ET35 DIA73,1) 1910345 | 6 291 грн. |
Диски Replica Volvo (RX633) 8x18 5x108 ET35 DIA73,1 (BMF) | 6 148 грн. |
Replica Volvo (RX633) BMF (R18 W8.0 PCD5x108 ET35 DIA73.1) | 6 930 грн. |
Закрити
Схожі