Смартфон Xiaomi Redmi 10A 32 ГБ / 3 ГБ
Відео 34Фото 12 |
Xiaomi Redmi 10A 32 ГБ / 3 ГБ
2022 рікRedmi
Екран:6.53 ", 1600х720 (20:9), 268 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Helio G25
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:194 г
Екран з адаптивною частотою розгортки 90 Гц. Стереодинаміки. ІЧ-порт.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi 10A 32 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 48 →Смартфон Xiaomi Redmi 10A 2/32Gb Graphite Gray (Global) | 3 227 грн. |
Xiaomi Redmi 10A 2/32Gb gray Global Version | 3 290 грн. |
Xiaomi Redmi 10A 2/32Gb Black EU | 3 232 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 10A 2/32Gb Graphite Gray (Global) | 3 166 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 10A 2/32Gb gray Global Version | 3 409 грн. |
ще 20 пропозицій
1 3 0 0 |
Рекомендую купувати тільки якщо для дзвінків Добре робить у ютубі телеграми та вайбер Фотографує добре якість фото нормальна Вилітає з ігор тік ток трохи глючити буває сам перезавантажується під час роботи Сергій Домбровский: користуюся Xiaomi Redmi 10A 32GB більше року |
вже другий місяць, а вже кладе капець, своїх грошей не коштує дисплей, дві камери норм, дизайн через тиждень кладе, мікро юсб, ціна, дуже легко дряпається Віталій Мідянка: користуюся Xiaomi Redmi 10A 32GB кілька місяців |
Основна камера всього одна в цьому телефоні, не 4, як написано в характеристиках Хороший дисплей, об'єм пам'яті, ємність акумулятора microUSB Алексей Вовк: користуюся Xiaomi Redmi 10A 64GB/4GB менше місяця |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Redmi 10A
Ціни на Xiaomi Redmi 10A |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 10A 32 ГБ / 3 ГБ | від 2 999 грн. | 48 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10A 64 ГБ / 3 ГБ | від 3 852 грн. | 11 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10A 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 308 грн. | 66 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10A 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 499 грн. | 10 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10A 128 ГБ / 6 ГБ | від 4 999 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →