Литий диск Zorat 7763 7,5x18/6x139,7 ET38 DIA67,1
від 6 223 до 7 637 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Zorat 7763 1
Характеристики
Zorat 7763 7,5x18/6x139,7 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 7763 7,5x18/6x139,7 ET38 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW Mitsubishi (7763) R18 W7.5 PCD6x139.7 ET38 DIA67.1 (BP) 100 | 6 525 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 7763 R18 W7.5 PCD6x139,7 ET38 DIA67.1 BP | 6 736 грн. |
Zorat Wheels 7763 7.5x18 6x139.7 ET38 DIA67.1 BP | 6 940 грн. |
ZW 7763 7,5x18/6x139,7 D67,1 ET38 BP | 6 472 грн. |
ZW 7763 (R18 W7.5 PCD6x139.7 ET38 DIA67.1) BP | 6 697 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі