Кухонний ніж Arcos 2900 291800
Відео 1Фото 5 |
Arcos 2900 291800 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 291800
Усі ціни 7 →Кухонный нож Arcos серия "2900" для мяса 250 мм. Желтый (291800) 291800 | 975 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для м'яса 250 мм Жовтий (291800) 291800 | 892 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" для м'яса 250 мм Жовтий (291800) 291 | 892 грн. |
Ніж для обробки м'яса Arcos 25 см (291800) | 963 грн. |
Ніж для обробки м'яса Arcos 2900 з лезом з нержавіючої сталі 25см (291800) | 1 062 грн. |
Ніж обвалочний 2900 250 мм Arcos (291800) | 801 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для м'яса 250 мм Жовтий (291800) | 1 089 грн. |
Відеоогляди
Колірні варіанти:
- Arcos 2900 291800 — жовтий
- Arcos 2900 291822 — червоний
- Arcos 2900 291823 — синій
- Arcos 2900 291825 — чорний
Модификації Arcos 2900 291800
Ціни на Arcos 2900 291800 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 291800 | від 801 грн. | 8 пропозицій | ||
Arcos 2900 291823 | від 801 грн. | 5 пропозицій | ||
Arcos 2900 291822 | від 801 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos 2900 291825 | від 801 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →