Кухонний ніж Arcos 2900 291922
Відео 1Фото 3 |
Arcos 2900 291922 синій червоний |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 291922
Ніж для обробки м'яса червоний L 300 мм серія 2900 Arcos FD-291922 | 1 241 грн. |
Ніж для обробки м'яса Arcos 2900 з лезом з нержавіючої сталі 30см (291922) | 1 225 грн. |
Ніж м'ясника 2900 300 мм Arcos (291922) | 928 грн. |
Відеоогляди
Колірні модифікації:
- 2900 291900 жовтий
- 2900 291922 червоний
- 2900 291923 синій
- 2900 291925 чорний
Модификації Arcos 2900 291922
Ціни на Arcos 2900 291922 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 291923 | від 928 грн. | 8 пропозицій | ||
Arcos 2900 291922 | від 928 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →