Кухонний ніж Tramontina Polywood 21138/197
Tramontina Polywood 21138/197 коричневий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Polywood 21138/197
Усі ціни 22 →Кухонный нож Tramontina Polywood 21138/197 (6275377) | 718 грн. |
Нож кухонный Tramontina Polywood 18 см 21138/197 | 619 грн. |
Нож TRAMONTINA POLYWOOD (21138/197) 21138/197 | 656 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Polywood универсальный 180 мм (21138/197) 21138/19 | 529 грн. |
Tramontina Polywood 18cm (21138/197) 21138/197 | 529 грн. |
ще 17 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Polywood 21138/197:
- Товщина леза – 1-2.5 мм
Модификації Tramontina Polywood 21138/197
Ціни на Tramontina Polywood 21138/197 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Polywood 21138/197 | від 290 грн. | 29 пропозицій | ||
Tramontina Polywood 21138/177 | від 485 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →