Кухонний ніж Arcos Nova 188628
Фото 12 |
Arcos Nova 188628 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Nova 188628
Усі ціни 8 →Кухонный нож Arcos Nova для чистки 100 мм Коричневый (188628) 188628 | 318 грн. |
Ніж для чищення Arcos Іспанія Nova 10 см коричневий 188628 FD | 172 грн. |
Ніж для чищення Arcos Nova 10 cм (188628) | 175 грн. |
Ніж для чищення коричневий L 100 мм серія Nova Arcos FD-188628 | 167 грн. |
Ніж для чищення овочів Arcos Nova з лезом із нержавіючої сталі 10см (18862 | 160 грн. |
ще 3 пропозиції
Колірні модифікації:
- Nova 188600-чорний
- Nova 188621-зелений
- Nova 188622-червоний
- Nova 188623-синій
- Nova 188624-білий
- Nova 188625-жовтий
- Nova 188628-коричневий
- Nova 188631-фіолетовий
- Nova 188632-Бірюзовий
- Nova 188633-гірчичний
Модификації Arcos Nova 188628
Ціни на Arcos Nova 188628 |
---|---|---|---|---|
Arcos Nova 188624 | від 126 грн. | 11 пропозицій | ||
Arcos Nova 188632 | від 132 грн. | 2 пропозиції | ||
Arcos Nova 188625 | від 126 грн. | 11 пропозицій | ||
Arcos Nova 188621 | від 126 грн. | 6 пропозицій | ||
Arcos Nova 188633 | від 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos Nova 188678 | від 138 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos Nova 188634 | від 167 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos Nova 188677 | від 132 грн. | 6 пропозицій | ||
Arcos Nova 188623 | від 126 грн. | 8 пропозицій | ||
Arcos Nova 188622 | від 126 грн. | 9 пропозицій | ||
Arcos Nova 188628 | від 126 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →