Корпус Fractal Design Define 7 сірий (FD-C-DEF7A-07)
Відео 19Фото 29 |
Fractal Design Define 7 сірий
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Відсіків 5.25":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":6 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Define 7 сірий
Усі ціни 31 →Fractal Design Define 7 без БП (FD-C-DEF7A-07) Gray FD-C-DEF7A-07 | 9 509 грн. |
Корпус Fractal Design Define 7 Gray Solid (FD-C-DEF7A-07) | 9 509 грн. |
Корпус Fractal Design Define 7 Gray Solid (FD-C-DEF7A-07) Define 7 Gray So | 9 240 грн. |
Корпус Fractal Design Define 7 G Solid (FD-C-DEF7A-07) | 9 866 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Define 7
Ціни на Fractal Design Define 7 |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Define 7 білий | від 7 518 грн. | 33 пропозиції | ||
Fractal Design Define 7 сірий | від 8 579 грн. | 31 пропозиція | ||
Fractal Design Define 7 чорний | від 8 064 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →