Кухонна мийка Franke Maris MRX 110-70 122.0525.280 740x440
Фото 4 |
Franke Maris MRX 110-70 122.0525.280 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Franke Maris MRX 110-70 122.0525.280
Ціни на Franke Maris MRX 110-70 122.0525.280 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRX 110-40 122.0543.995 440x440 | від 6 883 грн. | 53 пропозиції | ||
Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996 540x440 | від 7 555 грн. | 54 пропозиції | ||
Franke Maris MRX 110-70 122.0525.280 740x440 | від 12 857 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →