Оперативна пам'ять G.Skill N T DDR3 F3-1600C11D-8GNT
G.Skill F3-1600C11D-8GNT |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill N T DDR3 F3-1600C11D-8GNT
Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 8 GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz (F3- | 1 808 грн. |
Память для настольных компьютеров G.Skill 8 GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz (F3-1 | 1 808 грн. |
Память для настольных компьютеров G.Skill 8 GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz (F3-1 | 1 814 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 8 GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz (F3- | 1 796 грн. |
Відеоогляди
Модификації G.Skill N T DDR3
Ціни на G.Skill N T DDR3 |
---|---|---|---|---|
G.Skill N T DDR3 F3-10600CL9S-4GBNT | від 388 грн. | 22 пропозиції | ||
G.Skill N T DDR3 F3-10600CL9D-16GBNT | від 1 645 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill N T DDR3 F3-1600C11S-4GNT | від 367 грн. | 28 пропозицій | ||
G.Skill N T DDR3 F3-1600C11S-8GNT | від 514 грн. | 43 пропозиції | ||
G.Skill N T DDR3 F3-1600C11D-16GNT | від 1 706 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill N T DDR3 F3-1600C11D-8GNT | від 1 796 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →